Späť na tím

Kristína Onderišinová

Vrchná sestra

Zvieratá ma zaujímali už keď som bola dieťa,nikdy som sa žiadneho nebála a vždy som rodičom domov nosila nejaké nové prekvapko. Na otázku "Čo budeš keď budeš veľká?" som vždy odpovedala, že budem robiť so zvieratami.

Strednú školu som si vybrala veterinárnu, kde som študovala odbor zameraný na exotické zvieratá a venovala som sa aj ich chovu.

Po strednej škole som bola rozhodnutá pokračovať naďalej so zvieratami a tak som začala pracovať ako veterinárna sestra v ambulancii v malej dedine kde nás často navštívili aj pacienti ako kozička alebo ovečka, napriek tomu že sa mi táto práca veľmi páčila som mala ambíciu posunúť sa na väčšiu kliniku a naučiť sa viac.

Teraz pracujem tu, v našom Petstare na pozícii vrchnej veterinárnej sestry a svoju prácu mám rada a je neodmysliteľnou súčasťou môjho života.

Vďaka Petstaru som sa nedávno zúčastnila vzdelávania Upskill Vet, kde som mala možnosť sa učiť od skúsených sestier zo zahraničia a tak posunúť svoje schopnosti a vedomosti o niečo ďalej.

Workshopy

  • 2022 JARNÝ KONGRES SLOVENSKEJ ASOCIÁCIE VETERINÁRNYCH LEKÁROV MALÝCH ZVIERAT 2022. Felínna medicína - odborné garantky- Mvdr. Patoprsta a Mvdr. Rovinská
  • 2024 Upskill Vet - kurz pre veterinárne sestry, odborné garantky- Paula Hill RVN VTS a Nicola Waring BSc (Hons) RVN HE Dip CVN HE Dip AVN HE Dip Ed QTLD
  • 2024 Jarný kongres SAVLMZ - VETERINÁRNE SESTRY A TECHNICI

Objednajte sa na vyšetrenie s vaším miláčikom ešte dnes

+421 904 687 003